Agencja celna

Agencja Celna WELCOME Airport Services Sp. z o. o. zaprasza Państwa do podjęcia współpracy przy dokonywaniu odpraw celnych w procedurach: tranzytowych, importowych, eksportowych, gospodarczych (uszlachetnianie czynne, bierne, towary powracające) oraz korzystania z magazynów czasowego składowania zlokalizowanych w portach lotniczych w Warszawie, Krakowie i Szczecinie.


Lokalizacja Państwa firmy nie stanowi przeszkody do podjęcia współpracy, ponieważ zgłoszenia celne obsługiwane są elektronicznie i mogą zostać wysyłane do każdego  wskazanego przez Państwa Urzędu Celnego w Polsce.
Dokonujemy zgłoszeń celnych zarówno ze swoich magazynów czasowego składowania, jak również prowadzonych przez inne podmioty gospodarcze oraz bezpośrednio do konkretnego Urzędu Celnego.
Do procedur tranzytowych i dopuszczenia do obrotu (importowej) posiadamy osobno dedykowane, duże zabezpieczenia generalne, które są ważne na terenie całego kraju.


Dla klientów, którzy zdecydują się podjąć z nami długoterminową współpracę na obsługę przesyłek tranzytowych oraz importowych, sporządzane są indywidualne wyceny naszych usług.

Zapraszamy  do kontaktu zarówno drogą mailową jak i telefonicznie:

Agencja Celna
agencjacelna@welcome-as.pl

Joanna Matowicz – Agent Celny
E: j.matowicz@welcome-as.pl
M: +48 783 060 111

Zachęcamy Państwa do podjęcia współpracy i korzystania z naszych usług.

arrow_upward
site:map-title close